REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)

Firma dystrybucyjna Duo-Tes z Teresina uzyskała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie części mienia Firmy Handlowej Marpol z Wołomina.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Hurtownia Marpol działa na rynku od ponad 26 lat. Oferuje kilka tysięcy różnych produktów spożywczych. Wśród klientów firmy są m.in. sklepy WSS Społem, Hala Banacha, Hala Kopińska, Sklepy Po Drodze.

Hurtownia Marpol działa na rynku od ponad 26 lat. Oferuje kilka tysięcy różnych produktów spożywczych. Wśród klientów firmy są m.in. sklepy WSS Społem, Hala Banacha, Hala Kopińska, Sklepy Po Drodze. (fhmarpol.pl/)

Firma Duo-Tes Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska sp. j. specjalizuje się w handlu hurtowym artykułami spożywczymi oraz w mniejszym stopniu artykułami przemysłowymi i chemicznymi. Wnioskodawca prowadzi hurtownię zlokalizowaną w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego i dystrybuuje produkty na terenie województwa mazowieckiego.

Firma Marpol zajmuje się handlem hurtowym głównie artykułami spożywczymi. Prowadzi hurtownię w Wołominie pod Warszawą i obsługuje klientów z Warszawy i okolic. Współpracuje m.in. z Warszawskimi Spółdzielniami Spożywców, sklepami Pelcowizna oraz sieci Lewiatan.

Wśród dystrybuowanych artykułów znajdują się: przetwory, koncentraty, zupy, przyprawy, kawy, herbaty, napoje, soki, słodycze i bakalie, płatki śniadaniowe, konserwy, oleje i tłuszcze, makarony, ryż, kasze, miody i karma dla zwierząt.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony