REKLAMAVOG - baner główny 2018
FM Logistic

FM Logistic (materiały własne)

FM Logistic realizuje w Warszawie projekt CityLogin. Jego celem jest zminimalizowanie negatywnego oddziaływania dostawy na ruch w centrach miast. W stolicy Polski dostawy będą realizowane samochodem elektrycznym Nissan e-NV200.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - belka w artykułach - I etap - (10-25.12.2018)

O sprawie napisała wyborcza.biz. Polska dołączyła tym samym do takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Francja czy Rosja, gdzie wdrożono podobny program. Dostawy elektrycznym samochodem z magazynów zlokalizowanych na obrzeżach miast, mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu na życie mieszkańców dostaw do sklepów.

FM Logistic Polska to oddział międzynarodowego organizatora rozwiązań logistycznych. W Polsce firma działa od 1995 roku. Posiada nad Wisłą 10 centrów logistycznych i zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników, dysponuje łącznie ponad 550 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz flotą ok. 2 tysięcy pojazdów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony