REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

(mat. prasowe)

Atrium Koszalin przechodzi rebranding. Od teraz będzie się nazywać Forum Koszalin. Zmiana nazwy to początek ewolucji, jaka czeka pierwsze największe centrum handlowe w mieście – tuż po zmianie właściciela i zarządcy obiektu.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

9 lipca obiekt został zakupiony przez ECE European Prime Shopping Centre Fund II i zarządzanie nim przejęło ECE Projektmanagement Polska. W związku z tym, że nazwa centrum nawiązywała do poprzedniego właściciela, wskazane było, aby ją zmienić.

– Uznaliśmy, że jest to świetny powód, żeby wrócić do pierwszej nazwy centrum, o której wiemy, że zakorzeniła się w świadomości mieszkańców miasta i całego regionu. Do dzisiaj słyszymy, że mówią oni, że idą na zakupy do Forum, co postanowiliśmy podkreślić – tłumaczy Urszula Lipińska, dyrektor Forum Koszalin.

Zmiana nazwy będzie się również wiązała ze zmianami w przestrzeni centrum. W przyszłym roku planowane jest rozpoczęcie prac modernizacyjnych na pasażach oraz w toaletach.

– Zależy nam, aby centrum zyskało nową jakość. Dlatego planujemy modernizację jego przestrzeni. Forum Koszalin zyska nowoczesne, estetyczne i zgodne z trendami wnętrze, które chętnie się odwiedza i w którym miło spędza się czas – mówi Urszula Lipińska.

Forum Koszalin to pierwsze i największe centrum handlowe w Koszalinie. 4-kondygnacyjny obiekt został oddany do użytku 27 listopada 2008 r. W ofercie ma niemal 130 lokali handlowych, sześciosalowe Multikino oraz siłownię Zdrofit, należącą do sieci klubów fitness. Centrum zajmuje 55 tys. mkw. powierzchni.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony