REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

Francois-Melchior de Polignac został dyrektorem zarządzającym Carrefour Belgium i jednocześnie dyrektorem wykonawczym sieci na Europę Północną i Wschodnią. Obie funkcje przejął od Guillaume'a de Colonges, który obecnie objął stanowisko dyrektora wykonawczego ds. towarów, przepływów i formatów i jest jednocześnie CEO Carrefour Taiwan.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)
Francois-Melchior de Polignac, nowy szef Carrefoura w Belgii

Francois-Melchior de Polignac, nowy szef Carrefoura w Belgii (Grupa Carrefour)

Francois-Melchior de Polignac rozpoczął pracę w sieci Carrefour w 2000 r. W różnych okresach pełnił na zmianę funkcje szefa działu przejęć i fuzji, działu strategii, działu projektów, a także zarządzał operacyjnie formatami supermarketów i hipermarketów.

De Polignac pracował też w zarządach zagranicznych oddziałów Carrefoura, najpierw w Polsce, potem na dwa lata przeniósł się do Rumunii, gdzie szefował oddziałowi sieci, a następnie przez cztery lata był szefem Carrefour Belgium.

W 2017 r. został odwołany do Francji, by pomagać we wdrażaniu planu transformacji. W październiku 2018 r. został dyrektorem wykonawczym ds. towarów, przepływów i formatów. Obecnie tę funkcję przejmuje de Colonges.

Źródło: en24.news

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony