REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Eurospar w Kokoszycach

Eurospar w Kokoszycach (fot. materiały prasowe)

SPAR Polska poinformował o podpisaniu umowy i rozpoczęciu prac nad otwarciem supermarketu EUROSPAR w krakowskim centrum handlowym Lubostroń 15.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach

Centrum Handlowe Lubostroń 15 będzie kolejnym w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, otwarciem przez sieć SPAR w ramach franczyzy dużego supermarketu w galerii handlowej.

Jest ono głównym obiektem handlowym i usługowym w tej części Krakowa, na tzw. Ruczaju, zapewniającym kluczową ofertę i usługi dla okolicznych mieszkańców. Centrum otoczone jest terenami zielonymi, wkrótce mają powstać przy nim dwa ogródki jordanowskie, co dodatkowo będzie generować ruch klientów odwiedzających galerię.

Centrum istnieje od stycznia 2015 r. i stało się integralną częścią okolicy. Dojazd samochodem do galerii jest prosty i wygodny. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowane zostały dwa parkingi – jeden na zewnątrz, mogący pomieścić 20 aut oraz drugi, podziemny, posiadający 96 miejsc parkingowych.

Nowo otwierany supermarket EUROSPAR zajmie powierzchnię aż 1400 m2. W chwili obecnej, w trzykondygnacyjnej galerii Lubostroń funkcjonują już liczne punkty usługowe, apteka, biuro podróży ITAKA, a także powierzchnie biurowe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony