REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(frigologistics.pl)

Firma Frigo Logistics, operator logistyczny produktów głęboko mrożonych wynajęła 3500 mkw. powierzchni mroźniczo-chłodniczej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Decyzja o wynajęciu dodatkowej powierzchni magazynowej była podyktowana rosnącym popytem na usługi dystrybucyjne produktów mrożonych i pozyskiwaniem kolejnych kontrahentów. Firma wybrała obiekt Alliance Silesia Logistics Center  z uwagi na lokalizację oraz dostępność powierzchni w kontrolowanej temperaturze.

­- Przy wyborze nowej powierzchni decydujący był czas, możliwość najmu gotowej, istniejącej powierzchni z kontrolowaną temperaturą oraz lokalizacja zapewniająca dobry dostęp komunikacyjny do różnych części aglomeracji śląskiej - komentuje Jarosław Kołodziejski dyrektor operacyjny w firmie Frigo Logistics.

 - Największe wyzwanie w całym procesie stanowiło znalezienie odpowiedniej powierzchni mroźniczo - chłodniczej z opcją dostępności od zaraz, której podaż na rynku jest ograniczona. Dzięki elastycznemu podejściu właściciela parku, udało się spełnić oczekiwania klienta pod względem technicznym i finansowym - komentuje Tomasz Rąba, senior consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO Group, która doradzała przy transakcji.

Alliance Silesia Logistics Center to park usytuowany w Czeladzi, który w ramach 7 hal magazynowych oferuje 90 000 mkw. nowoczesnej powierzchni. Centrum logistyczne znajduje się 10 km od Katowic, blisko drogi krajowej nr. 86. Położenie parku stwarza dobre warunki do sprawnej dystrybucji, nie tylko na terenie Górnego Śląska, czy południowej Polski, ale również na rynkach międzynarodowych.

Firma Frigo Logistics jest jednym z liderów na polskim rynku dystrybucji produktów mrożonych. Oferuje usługi logistyczne towarów wymagających kontrolowanych temperatur, począwszy od przejęcia towaru, składowania i kompletowania, po wydanie towaru oraz jego transport i dystrybucję. Posiada magazyny dystrybucyjno-składowe w Żninie koło Bydgoszczy, Radomsku i Błoniu koło Warszawy. Współpracuje m.in. z sieciami Tesco, Netto, Biedronka, Auchan czy Żabka oraz najważniejszymi producentami mrożonek w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony