REKLAMAMLEKOVITA - Życzenia 2020 - Baner Główny (10-13.04.2020)

Nowa edycja Gangu Słodziaków pojawiła się w sklepach sieci Pingo Doce, zarządzanej przez Jeronimo Martins. Po portugalsku nazywają się O Bando do Bosque, czyli Leśna Banda. Pomysł marketingowy, wypróbowany w marketach sieci Biedronka, najwyraźniej przyjął się wśród portugalskich dzieciaków.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

(Źródło: Pingo Doce)

Wraz z nowym kompletem pluszaków pojawiła się książeczka z przygodami pluszowych zabawek. Poszczególne części kompletu można zdobyć, robiąc zakupy w marketach Pingo Doce. Można też dopłacać, by szybciej zbierać zabawki – ale niektóre z nich można zdobyć tylko za znaczki otrzymywane za zakupy.

Aby zdobyć jeden znaczek, należy zrobić za kupy o wartości 20 euro. Za 5 znaczków można otrzymać książkę z przygodami Leśnej Bandy; 10 znaczków można wymienić na pluszaka w wersji mini, a 15 potrzeba, by otrzymać dużą zabawkę.

Organizator promocji przewidział też dopłaty. W systemie mieszanym duży pluszak wart jest 10 znaczków plus 4,99 euro. Zabawki i książeczkę można także po prostu kupić – odpowiednio za 9,99 euro i 4,99 euro. Jednak zabawek w wersji mini nie da się zdobyć w ten sposób.

Opcja dopłacania do zabawek jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy karty lojalnościowej Poupa Mais.

Znaczki wkleja się do specjalnej książeczki. Jedna książeczka uprawnia do zdobycia jednej książki z przygodami, jednego dużego lub jednego małego pluszaka.

Akcja potrwa od 28 stycznia do 27 kwietnia 2020 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony