REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

(fot. mat. prasowe)

Strona 2 z 2
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Belka w artykułach (marzec-kwiecień 2020)

– Szybka, prosta i elastyczna ścieżka dostępu do pożyczki może być wielką pomocą dla właścicieli lokali gastronomicznych w wykorzystaniu pełnego potencjału ich biznesów. Finansowanie może stać się tak łatwe, jak to możliwe – bez papierologii, bez nieskończonego oczekiwania na decyzję, bez skomplikowanych umów. To cel naszego partnerstwa – wspieranie finansowe restauratorów, tak aby mogli swobodnie rozwijać swoją kreatywność – uzupełnia Christoph Rieche, współzałożyciel i prezes firmy Iwoca.

Zespół GastroFinanz pracuje od ponad roku nad finansowymi rozwiązaniami dla gastronomii i już teraz planuje dodatkowe elementy systemu, takie jak aplikacja zarządzająca środkami, która pozwala szefowi restauracji śledzić wydatki, zabezpieczać pieniądze na podatki czy stale monitorować konta bankowe za pomocą bankowości mobilnej. Planowane są także specjalne pakiety ubezpieczeniowe, dostosowane do potrzeb niezależnych restauratorów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony