REKLAMAHELIO - Baner Główny - Masy (12-18.11.2018)
Hipermarket sieci Auchan w Warszawie

Hipermarket sieci Auchan w Warszawie (materiały własne)

Zmiany w Auchan rozpoczęły się dwa lata temu wraz z ogłoszeniem programu Vision 2025. Obecnie firma jest w połowie tego procesu. Dzisiaj ogłoszony został skład komitetu wykonawczego firmy, wraz z dyrektorami oddziałów w poszczególnych krajach. Szefem Auchan Retail w Polsce zostaje Gérard Gallet. 

Auchan Retail stopniowo staje się graczem multiformatowym, operującym zarówno stacjonarnie, jak i w sferze cyfrowej (phygital player). Do końca 2017 r. we wszystkich krajach, w których firma jest obecna, prowadzona będzie działalność multi-format. Jednocześnie wprowadzona będzie konwergencja banerów, tak aby w poszczególnych krajach sklepy sieci funkcjonowały pod jednolitym szyldem.

Auchan Retail jest na półmetku transformacji i obecnie wchodzi w nową fazę, zmieniając strukturę zarządzania. Powołany zostaje nowy komitet wykonawczy, który ma bardziej międzynarodowy charakter, a jednocześnie jest bliższy strukturom podstawowym sieci. Wraz z Wilhelmem Hubnerem, dyrektorem generalnym Auchan Retail, w jego skład wejdą szefowie poszczególnych oddziałów krajowych oraz dyrektorzy odpowiedzialni za poszczególne usługi wspierające.

Dyrektorem Auchan Retail Polska został Gérard Gallet, dotychczasowy szef oddziału na Ukrainie. Zastąpi on na tym stanowisku Françoisa Colombié. Należy jednak zaznaczyć, że François Colombié pełni nadal funkcję Przewodniczącego RN Auchan Polska i Ukraina.

– Te przekształcenia organizacyjne pozwolą nam przyspieszyć transformację Auchan Retail. Jestem całkowicie przekonany do naszego programu Vision 2025 i jestem pewien, że dzięki pracy zespołowej osiągniemy sukces – powiedział Wilhelm Hubner.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony