REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Źródło: walmart.com)

Walmart oraz firma fin-tech Capital One ogłosiły w środę 18 września premierę nowego programu Capital One Walmart Rewards Credit Card Program, w ramach którego wyemitowane zostaną dwie nowe karty kredytowe, w tym jedna marki własnej. Ich użytkownicy mogą liczyć na znaczące korzyści przy płaceniu tymi kartami w marketach Walmart i na stronie Walmart.com.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W ramach programu Capital One Walmart Rewards Mastercard dostępna będzie markowa, ale dedykowana karta ogólnego zastosowania – można nią będzie płacić wszędzie, ale zakupy w Walmarcie – stacjonarne i online – będą premiowane. Druga karta to marka własna – można nią płacić wyłącznie w Walmarcie. Obie będą dostępne dla konsumentów od 24 września.

Premie za płatności kartami Capital One Walmart Rewards Mastercard obejmują m.in. zwrot 5 proc. zapłaconej kwoty za zakupy na stronie Walmart.com, zarówno w opcji odbioru w punkcie, jak i z dostawą do domu oraz zwrot 5 proc. sumy zapłaconej w sklepach stacjonarnych sieci za pośrednictwem systemu Walmart Pay. Dodatkowo oferowane są 2-proc. zwroty za zakupy w restauracjach i na podróże oraz 1-proc. zwroty za inne płatności.

Korzystanie z obu kart jest bezpłatne.

Karty płatnicze – dedykowane i marki własnej – stają się coraz ważniejsze dla detalistów, ponieważ skutecznie zwiększają lojalność konsumentów i skłaniają ich do zwiększania zakupów, a ponadto zmniejszają koszty obsługi płatności, generują dodatkowe zyski z opodatkowania, a także dostarczają szczegółowych danych o zakupach konsumentów – informacje te służą do precyzyjnego targetowania treści reklamowych.

Własne karty od lat skutecznie emituje Amazon, który oferuje karty do płatności online, karty dla podróżnych, przedpłacone, darmowe, pozwalające zbierać premie za zakupy itd.

Niedawno w obszar kart płatniczych wszedł także Apple.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony