REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

PRAWO I FINANSE

prawo i finanse w handlu

 

19 kwietnia 2018, 09:13

Policja zabezpieczyła podróbki w Wólce Kosowskiej

Policja zabezpieczyła podróbki w Wólce Kosowskiej (materiały policyjne)

Ponad 54 tys. podrobionych artykułów zabezpieczyli na terenie Wólki Kosowskiej stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Towar waty był 10 mln złotych. 12 osób usłyszało już zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Na ponad sześćdziesięciu stoiskach prowizorycznego targowiska, usytuowanego na jednej z ulicy w Wólce Kosowskiej zabezpieczono ponad 54 tysiące „podróbek” opatrzonych logiem markowych firm. Nielegalnym towarem w postaci odzieży, obuwia, galanterii, kosmetyków i biżuterii handlowali głównie cudzoziemcy.

Postępowania w tej sprawie prowadzi Mazowiecki Urząd Celno Skarbowy. Wszyscy zatrzymali usłyszeli już zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. - Fałszowanie znaków towarowych znanych marek związane jest z idącym niebezpieczeństwem, zagrażającym zdrowiu i życiu. Badania laboratoriów celno-skarbowych wykazują, że do produkcji takich artykułów wykorzystywane są często niebezpieczne materiały i substancje - poinformowała Anna Szczepańska – rzecznik prasowy IAS w Warszawie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Husar 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Fałszowanie znaków towarowych znanych marek związane jest z idącym niebezpieczeństwem, zagrażającym zdrowiu i życiu. Buehehe, a srajki najki niby z lepszych materiałów ? Wszystko robione za miske ryzu na dzien kosztem chinczyków, a koncerny zarabiają, a chwiwi polaczki biedaczki kupują bo jak to nie miec logo szajki najki na sobie...

  oceń komentarz
do góry strony