REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. Ptak Warsaw Expo)

W halach Expo istniejących w podwarszawskim Nadarzynie może powstać gigantyczny szpital polowy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Właściciel obiektu zadeklarował gotowość do nieodpłatnego przekazania hal do dyspozycji władz.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W Nadarzynie funkcjonuje sześć hal. Ich łączna powierzchnia to niemal 150 tys. mkw. To oznacza, że w budynkach zmieścić mogłyby się tysiące łóżek dla osób wymagających hospitalizacji.

- Wszyscy nasi pracownicy działu technicznego mogą od zaraz włączyć się w przygotowania do adaptacji przestrzeni pod szpital. Tak więc oferujemy polskim władzom nasze obiekty, zaplecze techniczne i częściowe wyposażenie - komentuje Tomasz Szypuła, prezes Ptak Warsaw Expo. Jak dodaje, propozycja "jest całkowicie niekomercyjna" i jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, obiekty zostaną oddane do dyspozycji władz nieodpłatnie.

Podobne szpitale powstały już m.in. we Włoszech, w Hiszpanii czy w Stanach Zjednoczonych. Na szpitale polowe dostosowano największe obiekty Expo w Mediolanie, Madrycie i Nowym Jorku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony