REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. Główny Inspektorat Sanitarny)

Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców oleju ryżowego Rizi. Na podstawie badań przeprowadzonych w Niemczech stwierdzono przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych i wysoki poziom oleju mineralnego.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Importerem wycofywanego oleju ryżowego Rizi jest holenderska spółka Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading. Produkt pochodzi z Tajlandii, numer partii oznaczony na opakowaniu to  RBHSSC11A, a data minimalnej trwałości upływa 11 marca 2021 r. Na podstawie tych wyników badań władze Niemiec uznały tę partię oleju za produkt niebezpieczny.

Holenderski podmiot Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading poinformował swoich odbiorców o ryzyku związanym z produktem. Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców produktu w Polsce.

Główny Inspektorat Sanitarny informuje, że konsumenci, którzy kupili produkt o wskazanym numerze partii, nie powinni go spożywać.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony