REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni w czekoladzie - Baner Główny (21.08-01.09.2019)

Główny lekarz weterynarii Paweł Niemczuk ma zostać zdymisjonowany – informuje money.pl za RMF FM. To rezultat afery mięsnej związanej z ujawnionym procederem uboju chorych krów w jednym z zakładów na Mazowszu.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)
Paweł Niemczuk, główny lekarz weterynari

Paweł Niemczuk, główny lekarz weterynari (fot. topagrar.pl)

Paweł Niemczuk w poniedziałek w Brukseli wyjaśniał przedstawicielom państw członkowskich sprawę nielegalnego uboju bydła w Polsce. Jak podaje RMF FM, sprawa traktowana jest w Brukseli jako pilna, dlatego wnioski z przeprowadzonej przez unijnych inspektorów kontroli polskich ubojni mają pojawić się już w ciągu dziesięciu dni, a nie trzydziestu, jak wcześniej planowano.

W porannej rozmowie w Radiu Zet minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski dał jasno do zrozumienia, że nie ma sobie nic do zarzucenia w całej sprawie. Na pytanie, czy poda się do dymisji, odpowiedział „nie widzę związku".

Więcej na money.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony