REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

(Pixabay.com)

Mamy coraz mniej czasu na gotowanie. Dlatego coraz częściej sięgamy po dania gotowe. Jak alarmuje „Rzeczpospolita”, nie zawsze wybieramy właściwie, choć oferta dań gotowych stale się powiększa.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Według danych raportu TOP CDR, ponad 60 proc. Polaków pracuje po godzinach. Prawie 16 proc. ankietowanych deklaruje, że codziennie po pracy odbiera służbowe maile, telefony lub korzysta z firmowego komunikatora i mediów społecznościowych. Z badań CBOS przytaczanych przez „Rzeczpospolitą” wynika, że 19 proc. respondentów odczuwa całkowity brak czasu wolnego w tygodniu, a 67 proc. czuje się przeciążonych obowiązkami zawodowymi.

Dlatego coraz częściej sięgamy po dania gotowe. W sklepach można znaleźć coraz szerszą ofertę zdrowych przekąsek - zupy kremy, sałatki, miksy sałat, kubki warzyw z humusem czy fit desery.

Jednak dietetycy radzą uważnie przyglądać się składowi takich dań i wybierać je tylko wtedy, kiedy nie możemy przygotować posiłku samodzielnie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony