REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(mat. prasowe)

Polski producent produktów warzywnych i owocowych Dawtona chce mocniej zaistnieć na półkach sklepów Chorten i w koszykach ich klientów. W planach są wspólne działania z organizatorem grupy partnerskiej, skupiającej już niemal 2000 placówek handlowych.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Grupę Chorten tworzą obecnie sklepy spożywcze i specjalistyczne z 15 województw. Firmie Dawtona zależy na zacieśnieniu współpracy z polskimi detalistami, dlatego chciałaby rozwinąć relacje z w trzech obszarach.

– Chorten jest dla nas wzorcowym przykładem polskiej sieci, z którą chcielibyśmy mieć dobrą współpracę handlową. Dlatego zamierzamy zaproponować kilka modeli aktywności skierowanych do różnych formatów sklepów Chorten, aby dzięki naszym patentom wzmocnić volumen sprzedaży – zapowiada Marek Bąk, dyrektor handlowy Dawtony.

Drugim obszarem współpracy byłoby testowanie opinii klientów sklepów Chorten, co do nowych produktów.

– Chcielibyśmy, by sklepy były swego rodzaju poligonem doświadczalnym dla naszych innowacji. Zależy nam na tym, aby klienci placówek Chorten podpowiadali nam, jakiego rodzaju produkty możemy wprowadzić na rynek i by w pierwszej kolejności pojawiały się tam także nasze najnowsze propozycje – wyjaśnia Marek Bąk.

Trzecim istotnym elementem współpracy będzie wsparcie marketingowe.

– Chcemy wypracować wspólną strategię, dzięki której w sieci Chorten będziemy mogli zaistnieć z dobrymi promocjami i programem dla konsumentów – zakłada dyrektor handlowy Dawtony.

Prezes Grupy Chorten podkreśla, że jej działalność opiera się w znacznej mierze na łączeniu detalistów z producentami i dystrybutorami.

– Jako organizator grupy budujemy swego rodzaju pomost relacji, dzięki czemu nasze sklepy partnerskie mogą uzyskiwać atrakcyjne warunki handlowe u producentów, a z drugiej strony producenci są zadowoleni, że nie muszą z pewnymi działaniami docierać bezpośrednio do każdego pojedynczego właściciela placówki. Dawtona to dobry, polski producent, znany klientom już od ponad ćwierć wieku, który cały czas rozwija swoją ofertę, dlatego nam także zależy na udanej współpracy i w kolejnych miesiącach zamierzamy razem wypracować rozwiązania stosowne dla naszych sklepów – mówi Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony