REKLAMABelgian Meat Office - Baner Główny (16-30.09.2019)
Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten

Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten (fot. mat. prasowe)

Grupa Chorten w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia, a jednym z elementów promujących ten jubileusz jest akcja prokonsumencka, realizowana we współpracy z 15 znanymi markami. Klienci robiąc zakupy mogą wziąć udział w urodzinowej loterii sklepów Chorten.

REKLAMAProxi Cloud Belka w artykułach_wrzesien

Od 27 maja do 30 czerwca zaplanowano akcję promocyjną, która prowadzona jest w ponad 500 sklepach sieci Chorten. To placówki przede wszystkim na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, ale także lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i kujawsko-pomorskiego. Program lojalnościowy opiera się na współpracy z markami Koral i Bracia Koral, Kamis, Knorr, Lay’s, Pepsi, Domestos, Wedel, Łaciate, lody Nestle, Vegeta i Podravka, Lech, Tymbark oraz Z Podlaskiej Spiżarni. Klienci kupując wybrane produkty mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody m.in. 10 wyciskarek wolnoobrotowych, 10 rowerów oraz nagrodę główną w postaci samochodu osobowego.

– Tego typu akcje są bardzo lubiane przez klientów i jednocześnie podnoszą lojalność zakupową, bo konsument ma powód, by wrócić do sklepu. Współcześni klienci oczekują takich programów, wręcz są dla nas inspiracją przy ich tworzeniu. To także narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku przyjaznych sklepów po sąsiedzku. Wiele sklepów partnerskich jest z nami od początku istnienia grupy, niemal codziennie podpisujemy kolejną umowę, a specjalnymi akcjami chcemy wyróżnić te najlepiej współpracujące placówki – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony