REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Targi Chorten

Targi Chorten (materiały prasowe)

Ponad 100 wystawców za 45 dni zapełni Stadion Miejski w Białymstoku podczas III Ogólnospożywczych Targów Grupy Chorten.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten posiadająca już blisko 1700 placówek partnerskich w 11 województwach, po raz trzeci organizuje największe targi ogólnospożywcze w północno-wschodniej Polsce.

- W ostatnim wydarzeniu organizowanym specjalnie z myślą o współpracujących z nami detalistach, uczestniczyło ponad 1500 osób, wśród których byli kupcy, producenci i dystrybutorzy. W tym roku liczymy także na olbrzymie zainteresowanie, zwłaszcza, że w naszej części Polski nie ma większego przedsięwzięcia, na którym producenci mają okazję do prezentacji szerokiej oferty rynkowej i innowacji produktowych, a właściciele sklepów mogą dokonać większych zamówień w atrakcyjnych cenach – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Podkreśla, że bezpośredni kontakt detalistów z dostawcami to również możliwość integracji środowiska i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Swoją obecność zadeklarowało już ponad 100 wystawców, wśród których są m.in.: Kompania Piwowarska, Wedel, Unilever, Mlekovita, Mlekpol, Sokołów, JBB, Maspex, Kamis, Nestle, Tchibo, Fortuna, Coca-Cola, Frito Lay, Koral, Storc czy Mondelez. Na stoiskach, na których zamówienia składać będą mogli właściciele sklepów partnerskich Chorten prezentowane będą wszystkie kategorie asortymentowe. Wędliny, pieczywo, produkty mleczarskie, słodycze, przyprawy, dania gotowe, piwa i mocniejsze alkohole, przekąski

Wrześniowe targi, wpisujące się w jubileusz 10-lecia Grupy Chorten, będą także czasem podsumowań działalności na rzecz rozwoju sklepów tradycyjnych i debaty o przyszłości polskiego handlu z zaproszonymi osobowościami branży spożywczej, ekspertami i politykami.

- Z kolei 20 września, podczas uroczystych obchodów naszej złotej dekady na specjalnej gali nagrodzimy najlepszych partnerów, producentów i dystrybutorów, a także osoby zasłużone dla rozwoju całej Grupy Chorten – zapowiada Sylwia Olechno, jej dyrektor generalna.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony