REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Hala Bos-Polu

Hala Bos-Polu (materiały prasowe)

Grupa Chorten kupiła od Bać-Polu akcje białostockiego Bos-Polu. Po transakcji Chorten został większościowym akcjonariuszem tej spółki dystrybucyjnej.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Grupa Chorten liczy na to, że w szybkim czasie uda się rozwinąć możliwości dystrybucyjne Bos-Polu. Finalizacja umowy odbyła się 26 lipca 2019 r., po niemal półrocznych negocjacjach. Bos-Pol, należący wcześniej do Bać-Polu SA w restrukturyzacji, działa na terenie Podlasia i obecny jest na rynku od 5 lat.

Robert Karpiuk, prezes zarządu Bos-Polu powiedział, że odkupienie akcji Bać-Polu to pierwszy krok do odbudowy i ekspansji marki Bos-Pol na rynku FMCG. – Zależy nam na tym, by stworzyć zdrową konkurencję i poszerzyć ofertę dystrybucyjną dla właścicieli sklepów spożywczych w kanale tradycyjnym. Myślimy o dynamicznym rozwoju Bos-Polu, a więc także o zwiększeniu zatrudnienia – dodał Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Spółka Bos-Pol została powołana w 2014 roku przy współpracy z rzeszowskim Bać-Polem, a obecnie nie ma już żadnych powiązań finansowych z tą firmą. Białostocka hurtownia działająca na terenie dawnych zakładów przemysłowych, zajmuje się dystrybucją całego asortymentu ogólnospożywczego. Grupa Chorten współpracuje z niemal 1700 sklepami partnerskimi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Polupolu 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Polu polu od Jak-Polu do Szukaj-Wiatru-w-Polu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony