REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Partnerzy Roku Grupy Chorten Radomsko

Partnerzy Roku Grupy Chorten Radomsko (mat. prasowe)

Polska Grupa Sklepów Spożywczych to już 1580 placówek handlowych w 11 województwach. Jednym z oddziałów jest Grupa Chorten Radom. Podczas specjalnej gali 15 detalistów z województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego zostało nagrodzonych tytułem Partner Roku.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Obecnie w Grupie Chorten Radom działa już 270 sklepów partnerskich. Co roku dołączają kolejne placówki handlowe, ale jest też wiele takich, które współpracują z siecią od początku istnienia spółki, a więc od ponad 7 lat. Podczas tegorocznej gali 15 właścicieli sklepów odebrało statuetki Partnera Roku.

– Jest to dla mnie bardzo miłe wyróżnienie, które ma dla nas duże znaczenie, bo staramy się dobrze współpracować i namawiamy inne placówki handlowe oraz firmy, do rozwijania grupy na naszym lokalnym rynku. Sklep spożywczy prowadzimy od 1997 roku, w Grupie Chorten jesteśmy od 2012 roku i dzięki temu jesteśmy w stanie być bardziej konkurencyjni – podkreśla Monika Wiatrowska-Pyrka, właścicielka wyróżnionego sklepu Alex z miejscowości Jastrzębia.

– Nasza grupa powstała z inicjatywy właścicieli sklepów i budujemy ją dzięki zaangażowaniu detalistów z całej Polski. Nie jesteśmy klasyczną siecią handlową, jednak udaje nam się wspólnie wypracować takie rozwiązania, aby móc w dobrej kondycji prosperować na rynku i oferować dobre ceny konsumentom – mówi Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony