REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Grupa Chorten poszerzy ofertę marki własnej Z Podlaskiej Spiżarni o kilkadziesiąt nowych produktów

Grupa Chorten poszerzy ofertę marki własnej Z Podlaskiej Spiżarni o kilkadziesiąt nowych produktów (mat. prasowe)

Marka premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni – została rozszerzona o nowe produkty z kategorii tradycyjnych dań mrożonych. W najbliższych miesiącach oferta zostanie rozszerzona o produkty ekologiczne.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

W kategorii dań mrożonych wkrótce w sklepach Grupy Chorten pojawią się flaki po warszawsku oraz kartacze z mięsem, potrawa regionalna znana głównie w północno-wschodniej Polsce.

– W tym roku marka Z Podlaskiej Spiżarni poszerzy swoją ofertę o kilkadziesiąt nowych pozycji. Idziemy w stronę wysokiej jakości i tego, co wiąże się z Podlasiem, czyli dobrego smaku i produktów ekologicznych – zapowiada Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Do tej pory w kategorii gotowych dań mrożonych pod marką Z Podlaskiej Spiżarni dostępne były pyzy z mięsem. Obecnie do sprzedaży wchodzą kolejne propozycje dla miłośników tradycyjnych potraw. Sieć chce w ten sposób promować dobrą polską żywność, odwołując się do wielokulturowości i tradycji kulinarnych wielu narodów, przenikających się na Podlasiu.

Zupełnie nowym segmentem dla tego brandu będą produkty ekologiczne.

– W naszej ofercie pojawią się herbaty, produkty zbożowe i przyprawy. Pierwsze produkty eko na sklepowych półkach pojawią się w pierwszym kwartale tego roku – mówi Cezary Szyłak, dyrektor ds. marki Z Podlaskiej Spiżarni.

Grupa Chorten ma już podpisane umowy z wybranymi producentami, którzy będą produkować dla niej nowe pozycje asortymentowe. Oferta pod marką Z Podlaskiej Spiżarni dostępna jest w wybranych kilkuset z 1200 sklepów Grupy Chorten. Wśród produktów są wędliny premium, przetwory, jaja od kur chowu ściółkowego, mąka, pieczywo i słodkie wypieki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony