REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)
Nowe delikatesy Chroten przy ul. Pałacxowej w Białymstoku

Nowe delikatesy Chroten przy ul. Pałacxowej w Białymstoku (mat. prasowe)

Grupie Chorten przybędą dwa nowe sklepy na Podlasiu. Delikatesy mięsne w centrum Białegostoku oraz duży market w Augustowie to dwie nowe placówki handlowe, które będą miały otwarcia w okresie wzmożonych przedświątecznych zakupów. Obecnie w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten działa już ponad 1530 punktów partnerskich.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)

W czwartek 11 kwietnia nastąpi otwarcie delikatesów mięsnych w Białymstoku. To nowy sklep w Grupie Chorten, który jest jednocześnie punktem partnerskim ZMB Białystok.

– To dobra lokalizacja, blisko przystanku autobusowego i dwóch siedzib urzędu miasta, gdzie można liczyć zarówno na stałych jak i okazjonalnych klientów. Dzięki współpracy z Grupą Chorten mogę otrzymać dobre warunki cenowe u producentów, a także mój sklep może zaoferować markę Z Podlaskiej Spiżarni i specjalne akcje lojalnościowe skierowane do konsumentów – mówi Agnieszka Kuźma, właścicielka delikatesów przy Pałacowej.

Z kolei w piątek 12 kwietnia zaplanowano oficjalne otwarcie pod szyldem Chortenu Supermarketu Wypusty w Augustowie. Wcześniej w obiekcie działała Stokrotka. W sklepie o ponad 300 m kw. sali sprzedaży jest kilkunastometrowa lada mięsna.

– Dobrze zaopatrzone stoiska mięsne są mocną stroną wielu sklepów Chorten, które mogą się w ten sposób wyróżnić na tle dyskontów, gdzie nie ma tego typu produktów sprzedawanych na wagę. Odpowiednio dobrana oferta mięsno-wędliniarska to także magnes w dni poprzedzające niedziele z ograniczeniem handlu, podczas których klienci robią zakupy na cały weekend – podkreśla Mirosław Oleksiej, dyrektor sprzedaży kategorii świeżej w Grupie Chorten.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony