REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Program Zakupy dla Seniora 60+ funkcjonuje w sieciach należących do Grupy Eurocash

Program Zakupy dla Seniora 60+ funkcjonuje w sieciach należących do Grupy Eurocash (fot. Konrad Kaszuba)

Z dniem dzisiejszym rusza nowy program Grupy Eurocash, którego celem jest wspieranie osób starszych, najbardziej zagrożonych infekcją koronawirusem, w codziennych zakupach. Nazwa akcji to „Zakupy dla Seniora 60+”.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W ramach akcji grupa wolontariuszy – pracowników Grupy Eurocash, którzy zadeklarowali chęć robienia zakupów dla seniorów – dostarczać będzie nieodpłatnie zamówione produkty do domów osób starszych. Wolontariusze realizować będą zakupy w sklepach należących do sieci franczyzowych Grupy Eurocash (abc, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek, Lewiatan). Obecnie do akcji przyłączyło się 175 wolontariuszy.

Wolontariusze wskazują sklepy, w których są w stanie robić zakupy na potrzeby osób starszych. Aby skorzystać z pomocy, senior musi zadzwonić na dedykowaną infolinię, podać swoje dane osobowe i odebrać hasło. Dane są przekazywane wolontariuszom, działającym na danym terenie. Wolontariusz kontaktuje się z wybraną osobą i podaje hasło – w ten sposób autorzy programu zabezpieczają się przed nadużyciami osób z zewnątrz.

Beneficjent przekazuje listę zakupów i czeka na dostawę. Wolontariusz robi zakupy i odbiera płatność w gotówce.

W ramach programu seniorzy mogą kupować żywność i środki higieniczne. Jednorazowo wartość koszyka zakupowego nie może przekraczać 100 zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony