REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Infor

Infor (Wikipedia)

Jeden z liderów produkcji słonych przekąsek na polskim rynku, firma Internsnack od teraz będzie współpracować z informatycznym potentatem, spółką Infor. Chodzi o wsparcie transformacji cyfrowej.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

O sprawie informuje agencja Newseria. Intersnack jest właścicielem takich marek jak Felix, Chio, czy Hula Hoops. Z kolei Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. I to właśnie transformacja w chmurę będzie jednym z najistotniejszych pól współpracy. W ramach tego projektu 17 różnych systemów ERP, dotychczas wykorzystywanych przez Intersnack, zostanie zastąpionych przez jednolite rozwiązania Infora i obejmie planowanie zasobów przedsiębiorstwa; zarządzanie zasobami ludzkimi i talentami; finanse; zarządzanie ryzykiem; zarządzanie kosztami; zarządzanie wydajnością; Business Intelligence; zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa; zarządzanie relacjami z klientami; obsługę procurement i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Po zakończeniu przeniesienia w środowisko cloud cała firma Intersnack będzie w pełni wykorzystywać produkt Infor CloudSuite Food & Beverage wraz z kolejnymi 18 rozwiązaniami Infor. - Chcąc utrzymać pozycję lidera w branży przekąsek, musimy stosować się do najlepszych praktyk pozwalających osiągnąć nasz główny cel, jakim jest tworzenie długoterminowych wartości i to właśnie technologia jest kluczowym filarem potrzebnym do osiągnięciu tego celu – komentuje dla Newserii Maarten Leerdam, CEO, Intersnack.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony