REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

(fot. materiały prasowe, Metro AG)

Strona 3 z 3
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Rzecznik prasowy grupy Metro nie odpowiedział wprost na nasze pytanie, czy w ramach planowanych działań może dojść do zwolnień pracowników sieci. Powtórzył za komunikatem, że „programy zwiększenia efektywności i rozważane obecnie potencjalne działania odnoszą się przede wszystkim do administracji centralnej Metro AG. Mogą one mieć potencjalny wpływ na struktury administracyjne, procesy i działania biznesowe.”

Rzecznik doprecyzował ponadto, że „jednorazowe wydatki rzędu 60 do 80 mln euro” są spodziewane w trwającym już roku finansowym 2019/20 – rozpoczął się on 1 października 2019 r.

Uzyskaliśmy jednak kluczowe z punktu widzenia polskich pracowników sieci zapewnienie: – [Planowane działania] nie będą miały wpływu na lokalne oddziały sieci, w tym na Makro Poland – wyjaśnił rzecznik Metro AG i zastrzegł, że „w tym momencie nie możemy ujawnić żadnych dalszych szczegółów”.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony