REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał (GK Specjał)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Specjał złożyło w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie spółki dystrybucyjnej Firmy Handlowo-Usługowej Arjago z Kalisza. W ramach transakcji rzeszowski hurtownik chce przejąć części mienia firmy z Wielkopolski.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

PPHU Specjał koncentruje swoją działalność na hurtowej sprzedaży towarów konsumpcyjnych (żywności i napojów) za pośrednictwem centrów dystrybucyjnych. Po zrealizowaniu planowanej transakcji spółka będzie prowadzić sprzedaż za pośrednictwem centrum dystrybucyjnego w Kaliszu.

Firma Handlowo-Usługowa Arjago specjalizuje się w dystrybucji produktów FMCG w oparciu o dwa kanały dystrybucyjne. Pierwszy i najważniejszy dla firmy, to bezpośrednie dostawy do sklepów, zaś drugi to klasyczny biznes hurtowy. Docelowo firma planowała rozwój dostaw bezpośrednich i ograniczenie działalności hurtowej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jaśniepan 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Brawo Panie Krzysztofie... widać że głowa na karku w tworzeniu coraz prężniejszego biznesu!! Tak trzymać.. I żeby tylko nie przyszło Panu do głowy grać w golfa;-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony