REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (18-24.03.2019)
Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Specjał (fot. materiały prasowe)

Grupa Specjał ogłosiła projekt "Partnerstwa dla Handlu". To inicjatywa, która ma objąć współpracę z małymi hurtowniami, w celu stworzenia efektu synergii i zdynamizowania rozwoju.

REKLAMAATLANTA - Bakal vintage - Belka w artykułach (marzec 2019)

Jak tłumaczą przedstawiciele Grupy Specjał, inicjatywa jest wyjściem naprzeciw zmianom rynkowym, m.in. w kwestii rozwoju dyskontów i zagranicznych sieci handlowych. Firma chce stworzyć partnerskie relacje z polskimi hurtowniami, które miałyby doprowadzić do wspólnego rozwoju.

Specjał szuka partnerów prowadzących działalność hurtową posiadającą bazę klientów, których potencjalny rozwoju ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego czy warunków zakupowych. W ramach projektu firma chce zapewnić partnerowi elementy rozwojowe, na zasadzie współpracy.

Jak deklarują przedstawiciele firmy, do tej pory projekty zostały zrealizowane z dwoma partnerami. Kolejne inicjatywy są w toku.

Grupa Specjał jest polskim dystrybutorem działającym na rynku FMCG z ponad 28 letnią tradycją. Firma ma 12 własnych oddziałów i dwie sieci franczyzowe, które na koniec 2017 r. liczyły ponad 5700 placówek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony