REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

Sklep online zarządzany jest przez Specjał Finanse, spółkę zależną GK Specjał. W ofercie znajduje się wybór sprzętu elektronicznego i akcesoriów gsm. Co do zasady klientami sklepu mają być detaliści współpracujący z GK Specjał.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

(Źródło: specjalfinanse.pl)

E-sklep Specjału oferuje laptopy i tablety, telefony, routery i modemy LTE, a także wybór gadżetów elektronicznych i akcesoriów gsm. Można w nim dokonywać zakupów detalicznych i hurtowych. Powyżej określonej kwoty zamówienia klienci mogą negocjować ceny. Specjał Finanse oferuje ponadto możliwość dokonania zakupów ratalnych.

Co do zasady sklep jest przeznaczony dla franczyzobiorców i detalistów współpracujących z Grupa Kapitałową Specjał, jednak z regulaminu wynika, że klientem e-sklepu może zostać każda firma lub dorosła osoba fizyczna.

Spółka Specjał Finanse powstała w grudniu 2014 r., z zadaniem zapewnienia wszystkim klientom GK Specjał "fachowego wsparcia oraz dostępu do najlepszych ofert na rynku". Firma oferuje m.in. usługi finansowe, ubezpieczenia, a także możliwość zakupów grupowych usług telekomunikacyjnych czy energii

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony