REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 31.08.2019)
Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał (GK Specjał)

Grupa Kapitałowa Specjał odnotowała 30 proc. wzrost obrotów w I kw. 2019 roku. Jak podkreślają władze rzeszowskiej firmy, uzyskany wynik satysfakcjonuje, ale pozwala także prognozować, że w kolejnych miesiącach ta tendencja wzrostowa utrzyma się, a nawet wzmocni. Na kolejne lata GK Specjał zdefiniowała bardzo odważne, a jednak rozsądnie skalkulowane cele.

REKLAMA

Mimo silnej konkurencji i dynamicznej sytuacji na rynku, Specjał nie zwalnia tempa rozwoju i konsekwentnie realizuje swój plan zwiększenia obrotów. Pierwszy kwartał firma kończy z 30 procentowym wzrostem, a prezes zarządu Krzysztof Tokarz zapowiada, że kontynuowane będą działania mające na celu dalszy wzrost.

Pod koniec marca władze Grupy Kapitałowej Specjał wyznaczyły cele handlowe na lata 2019 – 2021, wśród których znalazły się plany dalszego mocnego wzrostu obrotów, rozwoju własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 000 sklepów we własnych franczyzowych, a także zacieśnienie współpracy z producentami. Jest to możliwe dzięki bardzo dobrym wynikom firmy oraz jej zasobom finansowym i kadrowym.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jak Filip z konopii 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  U Was nudy ! W SPARZE to się dzieje J !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony