REKLAMAOKI drukarnia - baner główny grudzień_styczeń 2018/2019

(Grupa X5 Retail)

Grupa X5 Retail planuje uruchomić pod Moskwą fabrykę dań gotowych. Zakład ma ruszyć już w połowie 2018 roku i będzie także pełnił funkcję laboratorium innowacji w zakresie żywności. Firma chce zainwestować w projekt 3,6 mld rubli.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Zakład będzie miał zdolność produkcyjną na poziomie 120 ton dziennie i będzie dostarczać wyroby do sklepów sieci Pyaterochka i Karusel w Moskwie i regionie, a być może nawet w niektórych regionach Rosji Centralnej.

Po udoskonaleniu procesu produkcji i wdrażania grupa planuje uruchomić podobne mniejsze fabryki w innych regionach Rosji.

Grupa X5 Retail zarządza siecią ponad 10 000 sklepów w różnych formatach i jest największym operatorem detalicznym w Rosji. Do 2020 r. firma chce przejąć ponad 15 proc. rosyjskiego rynku detalicznego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony