REKLAMAOKI drukarnia - baner główny grudzień_styczeń 2018/2019

Sprzedaż produktów gamingowych - takich jak gry, doładowania do platform Steam i Origin, doładowania do konsol, czy karty Google Play - wzrosła w salonikach Kolportera w minionym roku o ponad 60 proc. Rok 2017 był trzecim, w którym tego rodzaju produkty oferowane były przez sieć - produkty gamingowe zadebiutowały w salonikach w 2015 r.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

(fot. materiały prasowe, CD Projekt Red)

– Ubiegły rok był dla nas znaczący jeśli chodzi o rozwój oferty gamingowej - komentuje Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera - W naszych salonikach pojawiły się m.in. doładowania do najpopularniejszych platform z grami. Wprowadziliśmy także nowe rozwiązania, wspierające sprzedaż - dodaje.

- Gaming to kategoria bardzo zróżnicowana i wymagająca określonej, zupełnie nowej wiedzy sprzedażowej. To zarówno produkty fizyczne, jak i elektroniczne, gry, ale także doładowania do konkretnych gier, doładowania do specjalnych platform z grami, dodatkowe bonusy do gier, specjalne narzędzia płatnicze dla graczy itp., itd. Dlatego też w 2017 r. przygotowaliśmy dla naszych ajentów cykl specjalnych szkoleń, dzięki którym mogli lepiej poznać te produkty, a w efekcie jeszcze skuteczniej je sprzedawać - opowiada Materek.

W tym roku sieć saloników planuje "jeszcze poszerzyć portfolio produktów gamingowych". Materek zapowiada "uważne obserwowanie rynku, tak aby jak najszybciej wprowadzać te towary, które będą poszukiwane przez miłośników gier.

- Zakładamy, że najnowsza kategoria, jaką jest w naszej ofercie gaming, w bardzo krótkiej perspektywie może stać się jedną z wiodących grup produktowych – mówi Dariusz Materek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony