REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Grzegorz Grajkowski, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco-Westfield Polska

Grzegorz Grajkowski, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco-Westfield Polska (fot. materiały prasowe)

Zdaniem dyrektora operacyjnego Unibail-Rodamco-Westfield Polska pomoże to sklepom oraz galeriom handlowym poradzić sobie ze skutkami obostrzeń wywołanych przez koronawirusa.

REKLAMAPolska Grupa Rybna - Morex - Makrela - Belka w artykule (18-25.05.2020)

 – Obecnie oprócz wszelkich działań, zapewniających bezpieczne zakupy centrach handlowych, niezbędne wydaje się być zniesienie niehandlowych niedziel. Pomoże to szybko odbudować najemcom swoje obroty, pobudzi gospodarkę, a jednocześnie wpłynie na bezpieczeństwo samych zakupów, rozkładając zakupy klientów na cały tydzień ­– powiedział.

Dodał także, że właściciele centrów i sieci handlowe żyją we wzajemnej symbiozie, co przekłada się na wspólny zysk. Obecnie w handel w galeriach handlowych stanowi około 1/3 wartości całego handlu w Polsce.

­– Właściciele centrów handlowych i najemcy żyją w biznesowej symbiozie. Właściciele centrów inwestują w stworzenie atrakcyjnych przestrzeni zakupowych i rozrywkowych, dzięki czemu najemcy uzyskują platformę dostępu do klientów, gdzie mogą budować doświadczenia wokół własnej marki i generować obrót. Dane Polskiej Rady Centrów Handlowych mówią, że 400 tys. osób ma w Polsce zatrudnienie w centrach handlowych i generują one 1/3 wartości handlu w kraju – zaznaczył.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony