REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Grzegorz Zych, wiceprezes firmy Dobrowolscy, podczas V Kongresu Mięsnego 2020

Grzegorz Zych, wiceprezes firmy Dobrowolscy, podczas V Kongresu Mięsnego 2020 (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Jak mówił podczas Kongresu Mięsnego 2020 Grzegorz Zych, wiceprezes firmy Dobrowolscy, drożejące surowce pokrzyżowały plany producentom działającym w branży mięsnej.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Rok 2019 nie był łatwy, w obecnym też zapewne lekko nie będzie. Mimo to nie zamierzamy się zatrzymywać. W ciągu ostatnich trzech lat poczyniliśmy duże inwestycje. Ten kierunek będziemy nadal utrzymywać. W roku 2020 planujemy inwestycje rzędu 10 – 15 mln zł. Duży potencjał dla naszej firmy widzimy zwłaszcza w produktach typu convenience - podkreślił Grzegorz Zych.

Jak stwierdził przedstawiciel Dobrowolskich, dziś kierunek rozwoju marek wyznaczają konsumenci, "a ci są coraz bardziej wybredni" Jednocześnie Polacy stali się zdecydowanie bardziej otwarci, szukają nowości i nowych połączeń smakowych. - Kreując portfolio i wizerunek marki producenci muszą brać te trendy pod uwagę - zwrócił uwagę Zych.

I dodał: - Uważam, że w przypadku mięsa i wędlin atutem dla klientów jest polskie pochodzenie i polskość staramy się w przypadku naszych wyrobów podkreślać. Chcę przy tym dodać, że nasza firma wykorzystuje do produkcji nie tylko krajową wieprzowinę czy drób, ale też np. królika.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony