REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 10.06.
Grzegorz Zych

Grzegorz Zych (Wiadomości Handlowe)

– Skupienie się na produkcji konkretnych wyrobów pomogło niektórym zakładom wybić się na rynku – powiedział podczas debaty „Nowe strategie i innowacje w branży mięsnej” na Kongresie Mięsnym 2019 Grzegorz Zych, wiceprezes firmy Dobrowolscy.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Zych podkreślił, że aby utrzymać się na rynku niezbędne są inwestycje. – Musimy gonić za większymi firmami. Cały czas szukamy nowych rozwiązań i inwestujemy. Przyspieszyliśmy w linii rozbiorowej i ubojowej. Kto nie będzie inwestował, zostanie z tyłu – powiedział i dodał, że bez technologii nie jest możliwa również właściwa kontrola procesu produkcyjnego. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań może także przynieść oszczędność kosztów.

Zych zaznaczył, że w strategiach firm z sektora mięsnego coraz większą rolę odgrywa specjalizacja w konkretnym produkcie lub segmencie. Podstawą jest jednak odpowiednia strategia i wystarczająco duży budżet.

Wiceprezes firmy Dobrowolscy powiedział również, że dużą rolę odgrywają produkty tradycyjne. – Konsumenci, szczególnie ci starsi, poszukują wyrobów klasycznych. Z kolei millenialsi częściej rozglądają się za innowacjami. Znaczącą pozycję mają również produkty regionalne – powiedział i zaznaczył, że innowacyjność to nie tylko produkt, ale również opakowanie oraz forma podania. 

Poleć innym

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~.. 2 ponad rok temu

    Niech jeszcze opowie jak się wypowiadał na temat firmy zanim zaczął w niej pracować.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Były PH 1 ponad rok temu

    Fachowiec od siedmiu boleści.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony