REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)

Guillaume Duverdier, prezes zarządu Grupy Żywiec złożył w dniu 9 listopada br. rezygnację z piastowanej funkcji. Jak wynika z oświadczenia Duverdier chce on odejść z firmy w dniu 31 grudnia 2018 r. Rezygnacja Guillaume Duverdier'a związana jest z realizacją przez niego kolejnych planów zawodowych w Grupie Heineken.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)
Guillaume Duverdier, prezes Grupy Żywiec S.A.

Guillaume Duverdier, prezes Grupy Żywiec S.A. (Grupa Żywiec)

Na posiedzeniu Rady Nadzorczej w dniu 14 listopada br. na funkcję prezesa Grupy Żywiec zarekomendowany zostanie Francois-Xavier Mahot, który miałby objąć stanowisko z dniem 1 stycznia 2019 r.

Guillaume Duverdier dołączył do Grupy Żywiec jako prezes zarządu z dniem 6 grudnia 2013 r. Pod jego kierownictwem spółka wdrożyła nową strategię i model biznesowy ukierunkowany na koncentrację na kluczowych elementach biznesu, takich jak warzenie najwyższej jakości piwa i budowanie silnych marek, a także zwiększenie wewnętrznej efektywności. W wyniku skutecznej realizacji tej strategii Grupa Żywiec znacząco poprawiła swoją pozycję konkurencyjną na rynku oraz odnotowała wzrost przychodów i zysków.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony