REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)
Dom towarowy Harrods w Londynie

Dom towarowy Harrods w Londynie (Pixabay.com)

Dom towarowy Harrods został oskarżony przez klientów o to, że zachowuje się jak Grinch. Zdaniem rozczarowanych rodziców, polityka londyńskiego sklepu „kradnie Boże Narodzenie” ich dzieciom – podaje portal theguardian.com.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Grinch to wielki włochaty stwór, który nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. Harrods został do niego porównany, bo w tym roku postanowił ograniczyć dostęp do słynnej groty św. Mikołaja, w której londyńczycy i turyści robili sobie zdjęcia. Grota, wyłożona kryształkami Swarovskiego, przyciągała dzieci, które mogły porozmawiać ze św. Mikołajem. Teraz ten przywilej będą mieli klienci, którzy dokonają jednorazowego zakupu za co najmniej 2 tys. funtów.

Z powodu protestu klientów, którzy mają zwyczaj robić sobie w domu towarowym zdjęcia co roku, Harrods ugiął się i postanowił zezwolić niektórym dzieciom, których rodzice nie wydali wystarczająco dużo pieniędzy. Sklep zgodził się pozwolić 160 rodzinom o niższych dochodach na wizytę w grocie. Do 15 listopada rozlosuje zaproszenia. Oznacza to, że zamożne rodziny zajmą św. Mikołajowi 96,4 proc czasu bo w czasie okołoświątecznym w Harrodsie na się odbyć 4400 10-minutowych spotkań ze św. Mikołajem.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony