REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (kwiecień 2020)

W związku z epidemią koronawirusa sieć Hebe wprowadziła zasady bezpieczeństwa dotyczące sklepów stacjonarnych, zachęcając, aby zakupów dokonywano w pierwszej kolejności za pośrednictwem sklepu internetowego. Jednocześnie operator m.in. ograniczył ilość pracy operacyjnej konsultantów w sklepach stacjonarnych.

REKLAMA

W sklepach sieci Hebe udostępnione zostały  środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze. Od poniedziałku 16 marca br. sklepy stacjonarne są czynne do godziny 18.

W drogeriach ograniczona została ilość pracy operacyjnej konsultantów, którzy na co dzień służą radą klientom w sklepach stacjonarnych. Firma prosi klientów o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów.

Klienci placówek proszeni są także o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej, a także o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania. Sieć Hebe apeluje do osób z infekcjami o rezygnację z zakupów stacjonarnych. Doradzając aby wszyscy konsumenci korzystali z bezpieczniejszych zakupów on-line, gdzie sprzedaż jest prowadzona na bieżąco. Jednocześnie firma zastrzega, że „terminy dostaw mogą ulec czasowemu wydłużeniu ze względu na zaistniałą sytuację.“

Jednocześnie operator informuje, ze w „trosce o chęć zagwarantowania dostępu do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie pięć sztuk produktów z wymienionych kategorii: żele antybakteryjne, mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do mydeł i żeli w płynie oraz produkty do higieny intymnej.“

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

  • 1
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    PRZYDATNY
  • 1
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Beata x 2 7 dni temu

    A czy drogeria Hebe posiada produkty pierwszej potrzeby? Nie ma tam papieru, środków czystości, zeli antybakteryjnych również... Mydlo można kupic w supermarkecie. Teraz jest to tylko okazja do spacerowania młodzieży i babek które nie wiedzą co zrobić z czasem.... Drogerie powinny być zamknięte! Dla bezpieczeństwa klientów i pracowników!

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Ona 1 13 dni temuocena: 100% 

    Nie widziałam by konsultantki miały rękawiczki ochronne to by pomogło w ich pracy. A przede wszystkim uchroniło przed klientami. Dbajmy o siebie wzajemnie. Może warto też pomyśleć o pleksi oddzielajacej od osoby powiedzmy zarażonej. Proszę o przemyślenie tego tematu przełożonych Firmy Hebe

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony