REKLAMAInpost - baner główny 14.08-14.09
Firma HL Display posiada w ofercie produkty dla wszystkich stref działu produktów świeżych

Firma HL Display posiada w ofercie produkty dla wszystkich stref działu produktów świeżych (fot. materiał prasowy firmy HL Display)

Strona 2 z 4
REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

HL Display dba również o środowisko. Na świecie marnuje się jedna trzecia żywności, wliczając w to gospodarstwa domowe, gastronomię i sklepy detaliczne – to około 1,3 mld ton. Marnują się oczywiście też produkty świeże. Dla sprzedawców detalicznych oznacza to, że produkty z tej kategorii odpowiadają za około 16% wszystkich strat w sklepie, co stanowi wyzwanie nie tylko dla zysków sklepu, ale również dla środowiska naturalnego. W związku z tym HL Display opracował rozwiązania merchangisingowe dla działu produktów świeżych:

Sigma™ to flagowe rozwiązanie HL Display dla sklepów detalicznych, które poszukują sposobu na atrakcyjną, bogatą ekspozycję świeżych produktów, napędzającą sprzedaż, zmniejszającą straty i odpady. Sigma™ to coraz bardziej popularne, innowacyjne rozwiązanie HL, obejmujące system półek i regałów do chłodziarek, wykonanych z anodyzowanego aluminium. Materiał ten jest całkowicie odporny na rdzę, odpryskiwanie i łuszczenie się. Rozwiązanie to pozwala na bogatą ekspozycję warzyw i owoców na modułowych standach bez konieczności utrzymywania dużej ilości zapasów. Umożliwia to również wyraźne ograniczenie ilości odpadów i strat żywności, natomiast poprawa wyników sprzedaży sięga rzędu 10% lub nawet więcej.

FreshCase™, wprowadzony na rynek na początku 2019 roku, to atrakcyjny system pojemników na półkę przeznaczony do ekspozycji produktów w temperaturze otoczenia. Dostępne są różne wymiary i różne fronty pojemników, a całość wykonana jest w 50% z tworzywa sztucznego z recyklingu. Jest to jedno z rozwiązań merchandisingowych HL stworzonych w ramach gamy produktów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Choice). HL Display oferuje FreshCase™ w różnych wymiarach i formatach. To idealne rozwiązanie spełniające potrzeby większości sprzedawców detalicznych pod względem elastyczności zastosowania, a w szczególności, jeśli chodzi o produkty sprzedawane luzem.

Tray’e półkowe Next™ z popychaczami na belce to system tray’ów zapewniający stałe i automatyczne ustawienie produktów w chłodziarkach – takich jak gotowe sałatki pakowane w torebki, frontem do przodu. System Next™ pozwala na zmniejszenie czasu potrzebnego na merchandising produktów oraz zwiększa widoczność samego produktu, jak i jego ceny.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony