REKLAMAPrzewodnik po handlu 2019 - Baner Główny (PROMOCJA) - 08-20.05.2019
Firma HL Display posiada w ofercie produkty dla wszystkich stref działu produktów świeżych

Firma HL Display posiada w ofercie produkty dla wszystkich stref działu produktów świeżych (fot. materiał prasowy firmy HL Display)

Strona 4 z 4

• Coraz więcej sprzedawców przechodzi z manualnych etykiet cenowych na Elektroniczne Etykiety Półkowe (ESL), co świadczy o rosnącym znaczeniu cyfryzacji i automatyzacji w sklepach detalicznych. HL Display oferuje uchwyty do ESL o wysokiej wytrzymałości, które można przymocować praktycznie do wszystkich formatów, takich jak półki, kosze czy skrzynki.

HL pozwala zwiększyć sprzedaż

HL Display to globalny leader zapewniający rozwiązania z zakresu merchandisingu i komunikacji wewnątrz-sklepowej, który pomaga swoim klientom na całym świecie w tworzeniu lepszych doświadczeń zakupowych. Firma, która powstała w 1954 roku aktualnie jest obecna w 50 krajach. Nasze rozwiązania dla sprzedawców detalicznych i producentów umożliwiają zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów pracy, stworzenie różnorodnej oferty i ograniczenie strat.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony