REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Jacek Kostka, dyrektor finansowy Hochland Polska

Jacek Kostka, dyrektor finansowy Hochland Polska (mat. prasowe)

Firma Hochland Polska, po wielu latach starań, 28 maja 2020 roku kupiła grunty i istniejące obiekty spółdzielni mleczarskiej „Jana”, położone w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby spółki.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Przejęcie tego obszaru, który obejmuje łącznie 2,47 ha gruntów, ma kluczowe znaczenie dla przyszłych planów rozwoju i rozbudowy, pomagając jednocześnie poprawić bezpieczeństwo przeciwpożarowe zakładu Hochland. Dalsze plany firmy obejmują remont obiektu.

– Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że w trakcie tej transakcji udało nam się przekonać większość lokalnych pracowników spółdzielni mleczarskiej do przyłączenia się do Hochland. W tych trudnych czasach oznacza to stabilną i bezpieczną przyszłość dla nich i ich rodzin. Dołożymy wszelkich starań, aby powitać ich serdecznie - od połowy czerwca - w naszej rodzinie Hochland – komentuje Jacek Kostka, dyrektor finansowy Hochland Polska, który kierował projektem.

Również lokalna społeczność poparła tę zmianę własności, ponieważ świadczy ona o długoterminowym zaangażowaniu firmy Hochland w Kaźmierzu – miejscu, w którym firma rozpoczęła swoją polską działalność 25 lat temu. Z zadowoleniem przyjęto także plany firmy Hochland, aby jak najszybciej zamknąć prawie 90-letnią, opalaną węglem kotłownię w nabytych obiektach, która była źródłem niebezpieczeństwa i znacznego zanieczyszczenia powietrza w okolicy.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Do portfela marek należą popularne sery Hochland, Almette, Valbon. Firma produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~pizzero 1 miesiąc temu

  Ale masakra wszystko im sprzedajmy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony