REKLAMAOKI drukarnia - baner główny grudzień_styczeń 2018/2019

(Fot. materiały prasowe)

Firma Hochland Polska wdrożyła zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych. Producent serów co roku planuje szkolenia pracowników, dzięki którym wiedzą oni, jak postępować w sytuacjach kryzysowych.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Procedury postępowania zostały opublikowane w podręczniku „Postępowanie w sytuacjach kryzysowych – zasady postępowania dla pracowników Hochland Polska”.

Jak mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w Hochland Polska, w projekt była zaangażowana liczna grupa pracowników. Wyrzykiewicz tłumaczy, że jego ideą jest wzrost świadomości oraz zrozumienia sytuacji kryzysowych przez pracowników Hochland Polska w zadaniach i codziennych działaniach. – Od prawidłowej reakcji, także właściwego PR, zależy, czy firma wyjdzie z takich sytuacji obronną ręką. Kluczowy jest czas reakcji oraz model działania powołanego na tę okoliczność sztabu kryzysowego. Warto wcześniej przygotować się do takich sytuacji. Tylko firmy liczące się z zagrożeniem nie są bezradne – twierdzi ekspert z Hochland Polska.

Hochland Polska należy do Grupy Hochland SE, która zatrudnia ponad 4200 pracowników w wielu zakładach produkcyjnych i osiąga rocznie obroty rzędu 1,2 mld euro. Tym samym Hochland należy do największych producentów i firm uszlachetniających sery w Europie. Pordukty z oferty firmy są sprzedawane w ponad 30 krajach. Oferta obejmuje m.in. kremowe sery topione, kremowe twarogowe (Almette), żółte dojrzewające i pleśniowe (Valbon).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony