REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)
Jacek Wyrzykiewicz, Hochland Polska

Jacek Wyrzykiewicz, Hochland Polska (Fot.materiały prasowe)

Na początku sierpnia odbyła się tegoroczna finałowa gala konkursu na Najlepszego Dostawcę firmy Hochland Polska.  Nagrodzono pięć gospodarstw.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)

Współzawodnictwo w organizowanym co roku plebiscycie odbywało się w pięciu kategoriach: „Największa ilość mleka”, „Najlepsza jakość mleka”, „Największy wzrost ilości mleka”, „Dobrostan zwierząt” oraz „Rozwiązania proekologiczne sprzyjające środowisku”.

Firma Hochland Polska skupuje mleko od ponad 600 gospodarstw, które podlegają restrykcyjnym procedurom, m.in. krowy mogą być w nich karmione wyłącznie paszą pozbawioną GMO. Szczegółowe wymagania obejmują także utrzymanie dobrostanu zwierząt, dbałość o ekologię i środowisko naturalne, a także ochronę żywności. 

-Cieszy nas, że nasi dostawcy rosną razem z nami, zwiększają ilość mleka, starają się o to, by zwierzęta przebywały w jak najlepszych warunkach, by miały zapewniony komfort. Rolnicy doskonale wiedzą, że wszystko zaczyna się od dobrostanu, dostrzegają coraz bardziej powiązanie jakości z wydajnością, dbają też o środowisko, stosując bardzo ciekawe i nowatorskie rozwiązania w swoich gospodarstwach. Dbałość o wysoką jakość serów ma swój początek właśnie u dostawców mleka, w ich gospodarstwach. W związku z tym stawiamy na długofalową współpracę z rolnikami, wspólnie dbając zarówno o wysoką jakość mleka, jak i rozwój gospodarstw. Przez to zyskują konsumenci, bo możemy im dostarczać zdrowe, bezpieczne produkty z surowców najwyższej jakości – stwierdził Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w Hochland Polska.

W Polsce działają dwa zakłady firmy Hochland – w Kaźmierzu i Węgrowie. 


 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony