REKLAMAPEKAES - baner glówny 16-30.09.2019
Ideal Idea City Park

Ideal Idea City Park

Trwają końcowe roboty budowlane przy pierwszych dwóch halach – H1 i H2 – najnowszego stołecznego kompleksu magazynowo-biurowego Ideal Idea City Park. Dobiegła także końca ich komercjalizacja. Czwartym najemcą w City Parku została firma Perfumesco.

REKLAMAProxi Cloud Belka w artykułach_wrzesien

Pierwsze dwie hale mają łączną powierzchnię 11000 mkw. spośród blisko 18500 mkw. przewidzianych na wszystkie cztery hale tego obiektu. Jest on wznoszony tuż przy obwodnicy S2 w bardzo dobrej lokalizacji – zaledwie 6 min. jazdy od Park & Ride w Al. Krakowskiej.

Ideal Idea City Park stanie na granicy Warszawy i Raszyna przy ul. Mieczysława Słowikowskiego z dogodnym dojazdem od ulicy Szyszkowej. Jest to bezpośrednie sąsiedztwo trasy europejskiej E30. Przez teren budowy płynie Rów Opaczewski, który – po uregulowaniu brzegów i aranżacji terenów zielonych tej inwestycji – będzie stanowił dużą ozdobę City Parku.

Czwartym najemcą w City Parku została firma Perfumesco. Zajmie ona dwa moduły w hali H2 wraz z ponadstandardowo dużym komponentem biurowym. - W biznesie już tak jest, że nieszablonowe i w pewnym sensie wizjonerskie podmioty gospodarcze przyciągają sobie podobnych partnerów. Wzajemne postrzeganie nowoczesności i rozwiązań przyszłościowych jest wtedy zgodne. Myślę, że takie właśnie zjawisko zachodzi w przypadku naszej umowy z Perfumesco. Przy wciąż raczkującym w Polsce omnichannelu nasz nowy najemca reprezentuje go w sposób ambitny i nietuzinkowy. Takie samo w charakterze, bo niezmiernie elastyczne myślenie o takich obiektach, jak City Park cechuje także i nas. Wynosimy dużą satysfakcję z tego, że po raz kolejny łączymy się umową z partnerem, który traktuje naszą inwestycję jako część swojej strategii w ramach dynamicznego rozwoju jego firmy. Pod kątem takich właśnie firm projektowaliśmy City Park - mówi Jędrzej Dużyński, prezes IIF.

Perfumesco w ciągu ostatniego roku działalności otworzyło dwie perfumerie stacjonarne w Warszawie. Pierwsza z nich została otwarta w sierpniu 2018 r. w nowoczesnym zagłębiu biznesowym przy ul. Przyokopowej 26 (Metro Daszyńskiego). Otwarcie drugiej stołecznej perfumerii nastąpiło w lipcu tego roku w Centrum Handlowym Wola Park. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony