REKLAMAPszczółka - Baner Główny - Trufle (18-21.10.2018)
Przewodnik po handlu w Polsce 2017

Przewodnik po handlu w Polsce 2017 (materiały prasowe)

Szukasz idealnego prezentu na święta dla Twojej firmy? Sięgnij po unikalny i prestiżowy "Przewodnik po handlu w Polsce", przygotowany przez redakcje "Wiadomości Handlowych" oraz "Wiadomości Kosmetycznych". Publikacja, oprócz pogłębionych analiz i prognoz dla sektora handlu i dystrybucji, oferuje informacje na temat firm i kontakty z przedstawicielami 1530 sieci handlowych, hurtowni spożywczych i drogeryjnych, aptek, stacji paliw i drogerii.

REKLAMARTA - Belka w artykułach - wrzesień-październik 2018

Uwaga! Tylko w dniach 22 grudnia - 31 grudnia 2017 r. obowiązuje 20% rabat od ceny regularnej!

Co dokładnie można znaleźć w "Przewodniku po handlu w Polsce"? Publikacja zawiera solidną porcję informacji o ponad 300 sieciach handlowych i grupach zakupowych, niemal 30 e‑sklepach, ponad 30 sieciach stacji paliw, na których funkcjonują sklepy, a także spis 25 największych sieci aptek, 25 sieci drogeryjnych, ponad 1100 hurtowni ogólnospożywczych oraz niemal 50 dystrybutorów i hurtowni kosmetycznych.

Wszystko to okraszone wnikliwymi analizami, komentarzami ekspertów i prognozami przygotowanymi przez naszych dziennikarzy, co jeszcze bardziej podnosi wartość Przewodnika. By dać możliwie pełny obraz rynku FMCG, powołujemy się na dane kilkunastu firm analitycznych. Choć pojawiają się pewne różnice w szacunkach dotyczących sytuacji branży (wynikają z odmiennych metodologii badań), to zdecydowaliśmy się zaprezentować wszystkie dane, do których dotarliśmy.

W ten sposób powstało unikalne opracowanie – wieloaspektowa wizja rozwoju handlu w Polsce sięgająca nawet do 2030 roku. Przewodnik to lektura obowiązkową dla wszystkich menadżerów związanych z handlem spożywczym i kosmetyczno-chemicznym oraz dla dyrektorów handlowych czy pracowników działów marketingu firm producenckich i dystrybucyjnych. Przewodnik to szansa na jeszcze lepsze poznanie rynku, kontrahentów, a także przygotowanie strategii firmy na to co może się wydarzyć w najbliższych kilkunastu latach.

„Przewodnik po handlu w Polsce” został przygotowany przez redakcje magazynów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”.

KLIKNIJ I ZAMÓW "PRZEWODNIK PO HANDLU W POLSCE”

Wersję skróconą raportu można pobrać jako załącznik z działu multimedia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony