REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)

(Flickr/ekkun)

W wakacje zeszłego roku Ikea testowo wprowadziła opcję skupu i sprzedaży używanych mebli w 5 placówkach na terenie Niemiec. Pomysł spodobał się klientom, dlatego sieć wprowadza go do wszystkich sklepów na terenie Niemiec. Podobne rozwiązanie działa już w Wielkiej Brytanii.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)

Program „Druga szansa” startuje 15 lipca.  Oddawane meble muszą być w dobrym stanie. Szczegóły wyceny i wymiany klienci mogą sprawdzić na stronie internetowej. Co ważne, meble nie będą odkupowane za pieniądze, ale za bony na zakup nowych produktów.

Produkty zwrócone przez klientów w ramach „Drugiej szansy” będzie można znaleźć w miejscach, gdzie wcześniej Ikea sprzedawała towary powystawowe lub zwracane w ramach gwarancji. Do tej pory klienci byli najbardziej zainteresowani flagowymi produktami, które nie są już dostępne w ofercie, bo zastąpiono je innymi. Podczas tekstów większość z nich czekała na „nowy dom” do dwóch dni.

W Wielkiej Brytanii w strefie z okazjami Ikea także sprzedaje meble, które klienci oddali, po uprzedniej renowacji. Program cieszy się dużą popularnością i wpisuje się w modne obecnie ekologiczne trendy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ktośtamnapewno 1 miesiąc temu

  Przyszłość nie zaprzecza przeszłości.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony