REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

(Spar Polska)

Duński oddział sieci Spar organizuje przy swoich marketach punkty odbioru zamówień złożonych w e-sklepie Ikea. Przedstawiciele polskiego Spara uważają, że w Polsce taka współpraca również byłaby możliwa.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Spar organizuje w Danii punkty click&collect do obsługi zamówień składanych w sklepie online Ikea. Usług Klik og Hent jest już dostępna w 20 marketach Spar na terenie całej Danii. Placówki te są naturalnym miejscem skupiającym lokalne społeczności. Prowadzą już punkty click&collect m.in. na potrzeby miejscowych sieci aptek, obecnie rozszerzają je o meble z Ikei.

Spar w Polsce – funkcjonujący pod firmą Wasz Sklep Spar – dopiero organizuje się po polubownym zakończeniu sporu o prawo do zarządzania franczyzą Spar, jaki prowadził z dotychczasowym operatorem Spar Polska, należącym do Bać-Polu. Portal wiadomoscihandlowe.pl zapytał jednak sieć o to, czy po poukładaniu biznesu współpraca z siecią Ikea byłaby ciekawym rozwiązaniem także dla polskiego rynku? Czy Spar będzie szukał w przyszłości szans na współpracę z operatorami spoza swojej kategorii, tak aby zwiększyć atrakcyjność oferty i zakresu usług w sklepach?

Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar nie widzi przeszkód.

– Szukanie interakcji i synergii z niekonkurencyjnymi operatorami z innych segmentów rynku zawsze poszerza możliwości wpływu na konsumenta. My zawsze będziemy poszukiwali takich rozwiązań. Skoro taki podmiot jak Ikea współpracuje ze Spar na innych rynkach, to oznacza, że w Polsce jest to również możliwe – zapewnił w odpowiedzi na nasze pytanie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Leszek Fb 1 miesiąc temuocena: 0% 

  To chyba sklep Spar firmy Wegar. Świetny sklep!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony