REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

handel za granicą

 

1 kwietnia 2020, 13:19

(fot. mat. prasowe Ikea)

Brytyjskie oddział sieci Ikea poinformował, że w swoim markecie w londyńskiej dzielnicy Wembley uruchamia specjalny punkt, w którym masowo testowani będą pracownicy brytyjskich służb ochrony zdrowia NHS – informuje serwis Metro.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Centrum pobierania próbek do testów na obecność koronawirusa, zorganizowane na terenie marketu Ikea w Wembley, ma charakter drive-through. Chętni do poddania się testowi – obecnie usługa dostępna jest wyłącznie dla pracowników służby zdrowia – podjeżdżają samochodami do punktów poboru próbek, gdzie przeszkoleni i zabezpieczeni pracownicy pobierają wymaz z gardła. W tym celu testowani nie muszą opuszczać pojazdów.

Szwedzki gigant meblowy chce w ten sposób wspomóc walkę z epidemią koronawirusa, która szczególnie mocno dotyka Londyn – do tego stopnia, że rząd brytyjski przekształcił z pomocą wojska kompleks centrum wystawowe ExCel we wschodnim Londynie w gigantyczny czasowy OIOM, w którym zmieści się co najmniej 4 tys. łóżek dla chorych wymagających intensywnej opieki medycznej.

– Jesteśmy niesłychanie dumni z postawy pracowników NHS i z dumą oferujemy w Wembley dodatkową placówkę medyczną, w której mogą oni poddać się testowi na obecność koronawirusa Covid-19. Przekazujemy też żywność dla szpitali, schronisk i banków żywności. Pracujemy także nad dodatkowymi planami wsparcia dla społeczności lokalnych – zapewnia rzecznik sieci.

Źródło: metro.co.uk

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony