REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)
Hipermarket sieci Ikea w Polsce

Hipermarket sieci Ikea w Polsce (Ikea)

Carolina Garcia Gomez, prezes IKEA Retail Polska poinformowała, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 14 marca 2020 r. wszystkie 11 sklepów Ikea w Polsce pozostanie zamkniętych dla klientów do odwołania. Zakupy będą jedynie możliwe przez stronę Ikea.pl.

REKLAMA

Carolina Garcia Gomez podkreśla, że bezpieczeństwo pracowników i klientów jest najwyższym priorytetem firmy. - Uważnie monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy podejmować działania w oparciu o informacje i zalecenia odpowiednich władz lokalnych i rządowych – komentuje szefowa Ikei w Polsce.

I dodaje, że „siłą sieci Ikea jest wzajemne zaufanie oraz poczucie wspólnoty. Dzisiaj najważniejszym zadaniem jest w troska o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo wszystkich. Na bieżąco śledzimy doniesienia władz krajowych oraz lokalnych na temat zagrożenia epidemicznego w Polsce. Jesteśmy przygotowani na podjęcie adekwatnych działań zgodnych z rządowymi wytycznymi.”

Carolina Garcia Gomez wskazała, że w czasie, gdy stacjonarne sklepy będą zamknięte, sklep internetowy Ikea.pl pozostaje otwarty, a każdy kto będzie potrzebował produktów oferowanych w placówkach sieci  może skorzystać z tej opcji.

Myślami jesteśmy z osobami bezpośrednio dotkniętymi chorobą i z ich bliskimi oraz ze wszystkimi służbami, które niestrudzenie pracują nad zachowaniem zdrowia i bezpieczeństwa nas wszystkich. Przesyłamy najwyższe wyrazy uznania.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~AW 4 13 dni temuocena: 0% 

  Za tym wszystkim stoi XI JINPING! On zrobił tak magnetyczną politykę zagraniczną że wirus rozprzestrzenił po cały glob. ŚMIERĆ KOMUNIZMOWI!!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rob 3 15 dni temuocena: 0% 

  Tej śmieciowej firmie najlepiej wychodzi tylko promowanie lgbt.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pracownik :( 2 17 dni temuocena: 0% 

  Sklep zamkniety ale artykuły zamówione przez internet trzeba klientom wydać w sklepie... Czyli niby zamknięty ale otwarty. Ikea szczycąca się rozbudowanym socjalem nie zapewniła klientom i pracownikom żadnej ochrony. Ani maski ani rękawiczek. O dostawach przyjmowanych z Włoch bez żadnych przeszkód i kontroli nie wspomnę. Ten towar zamawiany przez internet będzie nadal z Włoch przywożony, narażając pracowników magazynu na zarażenie. Ale ważne że w mediach napisane, że Ikea zamkęła sklepy...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TROSKLIWY 1 17 dni temuocena: 0% 

  Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego w Polsce sklepy Ikea zostały zamknięte. Mimo to pracownicy muszą przychodzić do pracy. - Ci ludzie mają rodziny i dzieci. Nikt z kierownictwa nie pomyślał o nich - pisze do "Wyborczej" czytelnik.. Jeden chory pracownik zarazi "zamknięty "Oddział IKEA-do 500 pracowników....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony