REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

Zarząd Indykpolu złożył w piątek wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego dotyczący wycofania wszystkich akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym - poinformowała firma.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

(fot. indykpol.pl)

Przypomnijmy, że wcześniej, 16 stycznia, decyzję dotyczącą zdjęcia spółki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podjęto podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Indykpolu.

Indykpol wszedł na GPW w październiku 1994 roku. Dzięki publicznej subskrypcji, kapitał spółki podwyższył się i firma mogła wprowadzić nowe rozwiązania produkcyjne, rozbudować bazę surowcową i zwiększyć zasięg sprzedaży.   

Obecnie Grupa Kapitałowa Indykpol jest największą w Polsce organizacją spółek drobiarskich specjalizującą się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony