REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)
Market sieci Dino w Dłutowie, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Market sieci Dino w Dłutowie, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

18 kwietnia na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pojawiły się certyfikaty strukturyzowane ING Turbo oparte o wycenę akcji spółki Dino.

REKLAMA

ING Turbo to strukturyzowane produkty inwestycyjne, które pozwalają osiągać zyski zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen instrumentów bazowych. Instrumentami bazowymi dla ING Turbo są min. akcje największych polskich i międzynarodowych spółek, główne indeksy wybranych światowych giełd, surowce i pary walutowe.

Certyfikaty ING Turbo po raz pierwszy zostały wyemitowane przez ING na rynku holenderskim w 2008 r. Produkt został również udostępniony inwestorom we Francji, Niemczech oraz Polsce. Jest to instrument przeznaczony dla aktywnych inwestorów oraz osób, które akceptują ponadprzeciętny poziom ryzyka inwestycyjnego.

Certyfikaty charakteryzują się wykorzystaniem dźwigni, co umożliwia osiągnięcie wyższych zysków, ale także i stratę niemal całego zainwestowanego kapitału.

Dino należy do indeksu WIG20, skupiającego 20 największych i najbardziej płynnych spółek z warszawskiego parkietu. Spółka założona została w 1999 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadają ponad 900 placówek zlokalizowanych w całym kraju, głównie w małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony